איפור עיניים וסוגי מבטים

איפור עיניים וסוגי מבטים

 

איפור עינייםהאם העיניים באמת מדברות? שרון גוטליב, מנהלת ההדרכה של "לוריאל פריז" מסבירה ש"העיניים אכן מדברות....וקיימות  דרכים  קלות ופשוטות לאמץ את המבט הרצוי - צריך רק יד יציבה, צללית, עפרון עיניים ומסקרה טובה".


שרון גוטליב,  מספקת "טיפים ועצות"   לאיפור עיניים לפי סוגי המבט השונים:


מבט מצועף וסקסי - מראה מלוכסן: יש להניח גוון בסיסי על העפעפיים, למרוח צללית כהה בזווית החיצונית של העיניים ולטשטש כלפי חוץ. לאחר מכן, יש למרוח עפרון כהה מתחת לקו הריסים התחתון ו"לעשן" אותו. על הריסים יש למשוח מסקרה מעבה ולשרטט קו  עם  אייליינר שחור, מפנים העין כלפי חוץ.
 
מבט רך וענוג - מראה בובתי: יש למרוח צללית בהירה על העפעפיים, קרוב לריסים, ובעזרת צללית נוספת, כהה יותר, להקיף את מסגרת העיניים ברכות, בגוונים של סגלגל, כחלחל, ורוד או חום טבעי  ולהשלמת המראה, יש לצבוע  את מרכז הריסים התחתונים והעליונים בלבד.


מבט אסרטיבי וסמכותי - מראה חד ומפוסל: יש למרוח על העפעפיים מעט מייק אפ או צללית בהירה,  לאחר מכן, יש להניח בזווית החיצונית של העיניים צללית בגוון חום או אפור ולנקות את שאריות הצללית מצדי העפעפיים בספוגית מייק אפ, את פנים קו הריסים התחתון יש לצבוע בעיפרון שחור ולמרוח מסקרה על הריסים העליונים בלבד.