אודות Crazy Line

המיתולוגיה מספרת על בקי לוין, מנהלת שיווק נמרצת בשנות ה-40 לחייה, שהחליטה אי שם באמצע שנות ה-80 שהשוק הישראלי אינו מציע מספיק בגדים לנשות קריירה שוחרות אופנה כמותה, וביום בהיר אחד החליטה להקים קו אופנתי.
"את משוגעת", הודיע לה בעלה, גיורא לוין, והיא ענתה: "מצוין. מצאתי שם לחברה! אני אקרא לה Crazy Line".

מאז עברו כמעט 30 שנה. כיום, עם יותר מ-70 חנויות ברחבי הארץ וחנות מקוונת עם שירות משלוחים לכל כתובת, Crazy Line היא הרשת הגדולה בישראל לאופנת נשים בלבד, והיא נמצאת במגמת גדילה והתחדשות תמידית.

מיום שהוקמה ועד היום, Crazy Line שומרת על קו מזוהה של בגדים ואביזרים הפונים לנשים בטווח גילאים ומידות רחב. הרשת חרטה על דגלה להעניק לקהל הלקוחות הנאמן שלה בגדים לכל שעה ולכל מטרה: ליום ולערב, לשעות העסקים ולשעות הפנאי, למכון הכושר ולאירוע נוצץ.

כבית אופנה מוביל בתחום אופנת הנשים, עם מועדון הלקוחות הגדול בישראל המונה מעל למיליון חברות רשומות, Crazy Line מחויבת לדיאלוג עם הקהל שלה, מחויבת ללמוד את טעמן, להבין את צרכיהן ולתרגם עבורן את המגמות באופנה העולמית לפריטים לבישים, נשיים ומחמיאים המותאמים להן, לאקלים ולסגנון חייהן. הקולקציות של Crazy Line רחבות מאד, במטרה לחדש, לגרות ולרגש מחדש אותך, הלקוחה, בכל ביקור שלך בחנות.

Crazy Line משקיעה רבות בהענקת חוויית קניה אישית וייחודית. צוות המנהלות והמוכרות המסור עוברות הכשרות רבות בנושאי סטיילינג, שומרות את היד על הדופק של עולם האופנה ומכירות מקרוב את הלקוחות הנאמנות, להן הן מתאימות בכל פעם פריטים מתוך הקולקציות המתחדשות ללא הרף.

תחת הכותרת "משהו חדש קורה", משיקה Crazy Line מספר פעמים בעונה קולקציות ייחודיות המלוות ומעשירות את קולקציית הליבה של המותג, ביניהן קולקציית הקפסולה הצעירה, קולקציית הנטורל מבדים טבעיים, קולקציית ספורט וכושר, קולקציית חוף, קולקציית ערב ואוסף גדול של אביזרי אופנה המלווים את הבגדים ומשלימים את הטוטאל לוק של Crazy Line.

אם תשאלו את בקי לוין, מייסדת וכיום נשיאת הכבוד של קרייזי ליין מה סוד ההצלחה של הרשת, היא תענה ללא היסוס: "המשפחתיות. כל חנויות הרשת הן בבעלות המשפחה, ללא זכיינים. בעלי וארבעת ילדינו מנהלים ומצעידים את החברה קדימה ללא הרף, כשהמשפחתיות היא ערך עליון. מגיורא, בעלי, נשיא החברה דרך ... העובדים שלנו ועד לאחרונת חברות המועדון – כולנו חלק ממשפחה אחת גדולה. משפחת Crazy Line".