מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 4) מעבר לעמוד סניפים (מקש קיצור 5) הפעלת/עצירת אנימציות - מקש קיצור 6 שנה לנגודיות גבוהה (מקש קיצור 7)

רוצה לקבל הפתעות והטבות אישיות למייל?

GET SOME MORE

לקבלת עדכונים ומבצעים מפנקים

תקנון

 1. תקנון שימוש באתר קרייזי ליין

  ברוכים הבאים לחנות האינטרנט של קרייזי ליין!

  נחל פולג 1, יבנה. ח.פ 511508046

  .האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לשני המינים, והשימוש בלשון נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד

  תהליך ההרשמה

  .תהליך הרשמה פשוט וקל, לחצי על 'התחברי' בפינה הימנית של האתר

  .הזיני כתובת מייל, בחרי סיסמא ומיד יווצר עבורך דף אישי - 'החשבון שלי' בו  תוכלי לעדכן את הפרטים שלך,לעקוב אחר מצב ההזמנות שלך ולגשת להיסטוריית הפריטים שרכשת

  :בכל שאלה תוכלי תמיד לפנות אלינו לשרות לקוחות באמצעות

   info@crazyline.com מייל 

  או בטלפון 08-9325019


  תנאים כללים

  1. מובהר כי קרייזי ליין רשאית על פי שיקול דעתה להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.

  2.  קרייזי ליין רשאית למנוע את הגישה לאתר, ו/או לאפשרות לבצע רכישות באתר, ו/או לבטל השתתפות של משתמשת שהתנהגותה אינה הולמת או שאינה לפי תקנון השימוש, או מנסה לפגוע בניהולו התקין של האתר.

  3. תקנון זה ניתן לשינוי ו/או עדכון בכל עת ע"י קרייזי ליין ו/או מי מטעמה על פי שיקול דעתם הבלעדי.

  שרות לקוחות

   info@crazyline.com שאלה לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן להפנות לשרות הלקוחות בדואר אלקטרוני 

  ואלה יעשו את מירב המאמצים להתייחס לכל פנייה בתוך 48 שעות.


  הליך רכישה

  1. בטרם הרכישה באתר יש למלא פרטים מדוייקים בהתאם לשדות בטופס, יש להקפיד על מסירת פרטים נכונים ועדכניים אחרת לא נוכל להבטיח את מימוש ההזמנה.

  2.  מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצר, יחשב הזמנה ע"י הלקוח (להלן "הזמנה").

  3.  עם קבלת ההזמנה האתר יבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ורק לאחר אישור ההזמנה ע"י חברות האשראי, תשלח הודעה על כך ללקוחה שהעסקה אכן אושרה.

  4.  למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את האתר. רק רישום שנרשם במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.

  5.  אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיסי האשראי המצויין בהזמנה ואישור חברת האשראי, והכל בכפוף להמצאת המוצרים במלאי מועד המשלוח יקבע החל מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי.

  6.  הגשת פרטים כוזבים הנה עברה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

  7.  במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברת האשראי תקבל הלקוחה הודעה מתאימה על כך והיא תדרש למסור אמצעי תשלום אחר.

  8.  אישור פעולת הרכישה מותנה בהימצאות הפריט במלאי במועד האספקה המבוקש/מועד ביצוע ההזמנה. ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מוצג כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן יהיה לספק אותו - במצב זה תבוטל העסקה/הפריט וללקוחה לא תהיה טענה בקשר לכך, זאת ובתנאי שהנהלת האתר תשיב ללקוחה כל סכום ששילמה במידה ושילמה או תבטל את החיוב במידה ובוצע.

  9.  כל לקוחה תוכל להזמין מוצר ולבחור יעד מבוקש למשלוח וזאת על ידי עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה.

  אספקה והובלת המוצרים

  1. .האתר יספק רק  מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד שנקבע מראש, אלא אם כן נכתב אחרת באתר.

  2.  אספקת המוצרים מבוצעת באמצעות חברת שליחויות או באמצעות דואר רשום.

  3. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה וייגבה בעת ביצוע ההזמנה, במכירה בתשלומים, רשאי האתר לגבות דמי משלוח בתשלום הראשון.

  4.  האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב.

  5. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח.

  6.  זמני אספקת המוצרים המצויינים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימים א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, וימי חג).

  7. במשלוח באמצעות שליחים יבוצע תיאום מראש טרם הבאת המוצר. החברה מתחייבת לארוז ולהוציא משלוח של ההזמנות תוך 3 (שלושה) ימי עסקים.

  8. במידה וכתובת המשלוח נמצאת בישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, ההזמנה תישלח בדואר רשום.

  9.  האפשרות להזמין מוצרים באתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי חלוקה של דואר ישראל או חברת המשלוחים.החברה רשאית (אך לא מתחייבת) לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה בתיאום טלפוני מראש.לכן גם אם הזמנה כזו התקבלה ונקלטה במחשבי האתר, לא תהיה החברה לספקה.

  10.  על הלקוח להודיע במיידית לאתר אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר. במידה והלקוח לא יהיה מעוניין להמתין להגעת המוצר מעבר לתקופת האספקה, האתר יחזיר ללקוח את הכסף אותו שילם עבור המוצר.

  11.  בזמן אספקת המוצר, רשאי האתר ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר,   ו/או הצגת תעודות זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירת המוצר.

  12.  בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג לאחת מחנויות הרשת.

  13. משמעות ההודעה : "ניתן לרכישה בחנויות". דגמים שאזלו במלאי במחסני החברה, אך קיימים במלאי הרשת לא ימכרו באתר אלא בחנויות בלבד.


  ביטול הזמנה באתר

  ניתן לבטל את העסקה שביצעתם באתר בתוך שעה מרגע ההזמנה,

  ובשעות הפעילות של שירות לקוחות: ימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00

  בטלפון 08-9325019


  החזרה או החלפה של פריטים שנקנו באתר

  1. ניתן לקבל זיכוי כספי או להחליף כל פריט שנרכש באתר בתוך 14 יום מהיום שהפריט הגיע לידייך.

  2.  יש להגיע לכל אחת מחנויות קרייזי ליין עם הפריט וחשבונית מקורית, ותוכלי לקבל זיכוי, מוצר חלופי, או החזר כספי - לבחירתך.

  3. במידה והתחרטת על הקניה על אף שהפריטים שקנית הגיעו באופן תקין, הינך זכאית לזיכוי מלא על הקניה בתוך 14 יום מרגע קבלתם.

  4.  בכדי להחזיר פריט או להחליפו באחר עלייך להחזיר את המוצר לקרייזי ליין בצירוף חשבונית מקורית:


  קבלת זיכוי על החזרת פריט

  ניתן לקבל זיכוי של קרייזי ליין או החזר כספי לכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה. הזיכוי על פריט שנקנה באתר יתבצע בתוך 14 ימי עסקים מרגע החזרתו.

  ביטול בכרטיס אשראי יתבצע בחנות קרייזי ליין, אם העסקה בוצעה בתשלומים, גם הזיכוי של כרטיס אשראי יתבצע לפי מספר התשלומים .

  יש להגיע עם הכרטיס עימו שילמת בעת ההזמנה באתר. זיכוי על עסקה ניתן לקבל אך ורק באחת מחנויות הרשת.

  ביטול עסקה על ידי קרייזי ליין

  הזמנתך עלולה שלא להתבצע אם לאחר סיום הקניה אזל המוצר שבחרת מן המלאי, או במידה ופרטי כרטיס האשראי ו/או הפרטים המלאים לא נקלטו במערכת.

  בכל אחד ממקרים אלו ייצור עמכם קשר שרות הלקוחות .

  לפרטים ובירורים באשר למוצרים ואספקתם ניתן לפנות אל מחלקת שרות לקוחות של קרייזי ליין בדואר אלקטרוני  info@crazyline.com

  או בטלפון 08-9325019 בימים א'-ה' בין השעות 8:00-17:00.

  אחריות ופרטיות

  1.  הנהלת האתר או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק שייגרם לגולשת או לצד שלישי כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה. לרבות הפסד הכנסה ומניעת רווח שייגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החברה שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה.

  2. טעות סופר בתיאור המוצר לא תחייב את האתר. תמונות המוצרים שנועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר חלקו, או כולן. לבין המוצרים בפועל.

  3.  הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע. תקלות מחשב או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

  4. רישומי המחשב של האתר בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

  5.  כל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני סחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות  בלעדית של האתר ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת האתר בכתב ומראש.

  6.  כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ"י החוק.

  7.  הנהלת האתר/החברה תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש.אם הלקוחה סבורה כי המוצרים שרכשה באמצעות האתר לוקים בפגם כלשהו, הי מוזמנת לפנות לשרות לקוחות בטלפון 08-9325019 או במייל info@crazyline.com  אלה יטפלו בפנייה בהקדם.

  8.  קרייזי ליין ו/או מי מטעמה נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע.פרטיו האישיים של  המשתמש (שם, דואר אלקטרוני, מספר סלולרי וכו'), יישמרו במאגר המידע של קרייזי ליין שאת ממטרותיו היא דיוור ישיר/אלקטרוני.

  9.  להסרה יש לפנות בכתב לשרות לקוחות של קרייזי ליין במייל info@crazyline.com או בטלפון 08-9325019 תהליך ההסרה יבוצע עד 14 ימי עבודה מיום קבלת הפנייה.התחברות